فروش و عرضه تمامی محصولات برند ” بولزوان ” در شیراز ، فروشگاه آی سون

 

بولزوان با غلبه بر چالش های فراوان و کشف بازار های نوین در صنعت فرآورده های مراقبتی خودرو توانسته به بازار های رقابتی دنیا نفوذ کرده و جایگاه خود را در کنار صنایع بازرگانی درجه اول دنیا تثبیت نماید.

بولزوان در طراحی و تولید محصولات خود علاوه بر کیفیت بالای محصول به معقوله سازگاری با محیط زیست توجه خاصی داشته به صورتی که کلیه محصولات بولزوان سازگار با محیط زیست می باشند و کمترین اثر مخربی بر محیط زیست ندارند. بولزوان با تکیه بر شیوه های نوین و خلاقانه بازاریابی توانسته قلب و ذهن مشتریان را با خود همراه سازد.

بولزوان قلب بازار جهانی را هدف گرفته و به سرعت در این مسیر پیش می رود. بولزوان در نظر دارد تا مفاهیم جدیدی را در بازار جهانی محصولات نگهداری خودرو خلق کند.

در سال ۱۹۹۷ بعد از ۳سال بررسی و تحلیل بازار و سال ها تحقیق و توسعه، کمپانی OXY تمیز کننده سیستم سوخت خودرو با نام  Bullsone Shot با تکنولوژی انحصاری خود وارد بازار نمود. سرمایه گذاری اولیه ای در حدود ۲۷ میلیون دلار برای این منظور انجام گرفت. در سال ۲۰۰۱ بخش محصولات مراقبتی خودرو این کمپانی به عنوان یک نهاد مجزا و با نام کمپانی بولزوان آغاز به کار نمود و به صورت همزمان محصول پوشش دهنده موتور با نام بولز پاور با همکاری انستیتو تحقیقات و تکنولوژی رسمی کره تولید نمود.این محصول دارای گواهینامه قبت اختراع می باشد. از آن پس بولزوان خود را به عنوان یکی از کمپانی های درجه یک تولیدات محصولات مراقبتی خودرو بر پایه تکنولوژی های به روز ، به دنیا معرفی نمود.

کمپانی مادر برند بولزوان تحت عنوان شرکت سهامی خاص OXY در سال ۱۹۹۱ تاسیس شد. فعالیت این کمپانی در زمینه تولیدات لوازم خانگی بود و برند OXY-CLEAN  را تحت پوششش خود داشت.در مدت زمان کوتاهی این کمپانی توانست به موفقیت چشم گیری در این زمینه دست یابد و در رده پیشگامان عرصه محصولات لوازم خانگی قرار گیرد. کمپانی OXY به دنبال فرصت های جدید سرمایه گذاری، صنعت خدمات پس از فروش وسایل نقلیه را بازار مناسبی برای سرمایه گذاری تشخیص داد و از سال ۱۹۹۶ تجارت محصولات مراقبتی خود را آغاز نمود و توانست از رقیب اصلی خود Sanga & Cham   پیشی بگیرد. محصولات این کمپانی بعد ها با برند BULLSONE  به دنیا معرفی شد.

بولزوان همزمان با توسعه خود در کنار کمپانی های تراز اول دنیا تخقیقات خود را در زمینه تکنولوژی سبز سازگار با طبیعت آغاز نمود و به عنوان اولین کمپانی در این صنعت اثر این محصول را در کاهش دی اکسید کربن دود اگزوز وسایل نقلیه به اثبات رساند. بولزوان در ماه آوریل سال ۲۰۱۲ گواهینامه وزارت علوم اقتصادی را به عنوان تجارت سبز پس از ارزیابی انستیتو تکنولوژِی انرژی و برنامه ریزی کره (KETEP) و انستیتو پیشرفت تکنولوژی کره (KIAT) دریافت کرد

دیدگاهتان را بنویسید